| MaRiaN96 a întrebat:

Buna ziua happy am un catelus shar pei de aproape 3 luni am citit pe internet ca el nu rezista la temperaturi foarte scazute si foarte ridicate si eu vreau sa il tin pe balcon iarna cu o haina pe el de caine ce ziceti ii va fi frig?

6 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

În primul rând, bună!
După părerea mea nu cred că-i va fi frig căţelului tău. Dacă îi pui nişte pături mai groase o să reziste la temperaturi scăzute. Nu ar strica dacă ai pune un calorifer în balcon.
O zi bună!

| Ioanadulcik a răspuns:

Nu ii va fi frig am vaut iarna la niste oameni care au shar-pei ca al scoteau fara hainuta nimic. nu i va fi frug stai fara grijiwinking

| ZuzulinaZoe1993 a răspuns:

Si eu am shar-pei si stau la curte si il tin afara si ii pun cateva paturi in cucsca, daca ii pui o patura sau haina nu cred ca ii va fi frig. Sper ca te-am ajutat!

| IsabelSweet a răspuns:

Este posibil sa ii fie frig.Dar ce rasa este catelusul?

| ZuzulinaZoe1993 a răspuns (pentru IsabelSweet):

Nuu scrie clar Shar-Pei?

| ĐємσиiquєΑиgєl a răspuns:

Doar no muri de la putin frig... si nu o sa stii ce fel de iarna va urma... incearca sa il tii cateva zile la iarna acolo si daca ti se pare ca nu se simte bine nu il mai lasa acolo.