| Elena_Maria_1993 a întrebat:

Daca un catel este infectat cu parvoviroza, dar aceasta boala nu l-a atacat, ii pot face vaccinul anti parvoviroza?

3 răspunsuri:
| JustForFewSeconds a răspuns:

Buna. Am avut si eu catei cu aceasta boala si mi-au murit toti sad iti inteleg grijile. Stiu ca se poate face vaccinul dupa ce e tratata boala, dar nu sunt sigura.

| Directioner99 a răspuns:

De ce nu intrebi mai sigur la un veterinar? e mult mai competent decat TPU

| Elena_Maria_1993 explică (pentru Directioner99):

Pai am sa merg azi.dar pana atunci, curiozitatea si grijile sunt mari, mai ales ca sunt multi catei