| Diyana07 a întrebat:

Bună ziua, pisica mea de 8 luni după ce o iau în brațe începe să toarcă și după puțin timp începe și să tremure. Ați mai avut o pisica care să tremure în timp ce toarce? E normal sau poate fi o problema de sănătate?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

N-are nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus-o din greseala pe modul vibratii

| LaviniuA a răspuns:

Din cate stiu eu, vibreaza putin asa ca un motor atunci cand toarce big grin poate chiar tremura putin.
Daca tremura tare... nu stiu, n-am intalnit.

| Diyana07 explică (pentru LaviniuA):

Da,tremură destul de tare, am avut multe pisici dar niciuna nu făcea așa când era mangaiată și începea să toarcă. Când o să merg la veterinar o să întreb. Mulțumesc pentru răspuns