| Amelutza a întrebat:

Bunăă! Aş vrea să ştiu dacă mai sunt fani Naruto pe aici! Ce părere aveţi despre acest anime? Dau fundă pentru răspunsul ceel mai frumos! Va puup! :*

Răspuns Câştigător
| AkaShiro a răspuns:

Iubesc acest anime! Are de toate, actiune ( multa de tot), drama, aventura, ca sa nu mai zic de cele mai amuzante faze cateodata:)). prima oara cand l-am vazut am decis ca e anime-ul meu favorit si i-am urmarit si inca ii urmaresc cu sufletul la gura fiecare nou episod. Daca vrei sa cunosti si alti fani naruto si sa discutam http://lovenaruto.forumgratuit.ro/. Forumul este inca in dezvoltare, dar speram sa devina cat mai popular :)

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Am fost si eu o fana natura atunci cand era difuzat pe Jetix.pot spune ca eram un pic disperata si chiar mi-a parut rau ca nu il mai vad.Tu ce parere ai?

| Amelutza explică (pentru pwp):

Eu sunt cam disperata acum! laughing)) Eu iubeeesc acest animee! love struck:X

| sebilika a răspuns:

E ft misto animeul. Eu am vazut toate ep pana acum aparutehappy