| Mllaf a întrebat:

Bunaaa, vreau sa-mi iau un ciobanesc german (bineinteles dupa ce aceasta perioada cu coronavirusul se termina), dar n-am mai avut caini inainte, dar eu zic ca sunt destul de pregatita, m-am interesat foaartee mult...Ce spuneti? Ar trebui sa-mi iau unul si sa-mi dati niste sfaturi in cresterea lui? Si daca stiti o canisa buna? Vreau un pui in jur de 2 luni, mascul. Multumesc annticipat si Dumnezeu sa va binecuvanteze pe toti!

Răspuns Câştigător
| Paula2018 a răspuns:

Buna. Il tii la curte sau la apartament? Sa fi pregatita sa ai par peste tot si sa te gandesti ca nu e o jucarie, o sa fie mult timp alaturi de tine, de asemenea sa iti pregatesti si partea financiara ca in primul an are cam multe vaccinuri si deparazitari. Daca stai la apartament, nu iti recomand, este mare, are nevoie de spatiu... mai dezvolt dupa ce imi spuo unde il tii happy

| Mllaf explică (pentru Paula2018):

O sa il tin la curte, am o curte foartee mare deci cred ca are spatiu mai mult decat suficent, multumesc ca ti-ai luat din timp sa-mi raspunzi!

1 răspuns: