| Cosmin0912345 a întrebat:

Câinele meu e moleșit de obicei era energic dar acum numai se mișcă dintr-un loc și nu bea apa și nici un mănâncă

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cainele tau este bolnav si cum nu mai manaca si nu se misca, trebuie dus de urgenta la medic, sa nu moara.

| Arthiom a răspuns:

Bolnav, daca nu-l rezolva veterinarul, il rezolva doamna cu coasa.

| Sonia17263 a răspuns:

Trebuie dus de URGENTA la veterinar. (Cauta unul non-stop sau o ambulanta veterinara daca este noapte).Un caine se comporta asa doar daca are probleme de sanatate foarte serioase care pot fi fatale.

| Alexandra2511 a răspuns:

Du l te rog la veterinar s ar putea sa fie vorba de o problema destul de serioasa daca se comporta asa.

| Cosmin0912345 explică (pentru Alexandra2511):

Din păcate a murit? am chemat un veterinar și ia făcut o injecție dar na STI tu