| Enciu_Lorena_1998 a întrebat:

Cainele meu este un Bichon de 4/5 saptamani si tremura de parca sunt -0 Grade, noaptea lange si nu stiu ce se intampla, mie sa nu moara! Ajutati-ma va rog! DAU FUNDA!* (daca imi apare) Multumesc!
PS: Orice as fece nu se linisteste!

3 răspunsuri:
| Park1Suin a răspuns:

Dul la veterinar

| Enciu_Lorena_1998 explică (pentru Park1Suin):

O sa-l duc dar parca face prea rau

| JaguarSType a răspuns:

Am si eu un caine Bichon Maltese pe nume riki si tin foarte mult la el, acum are 5 ani dar cand era mai mic a avut si el ceva de genul cum ai spus tu ca tremura si se simte rau. Asa ca l-am dus la veterinar si i-a facut tratament 1 saptamana cu injectii. Imi era tare mila de el mai ales cand latra de durere cand ii facea injectiile! Asa ca trebuie sa-l duci si tu la doctor!