| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey nu stiu ce are cainele meu de trei saptamani tot se vaita si nu are deloc liniste mai ales noaptea il apuca sa latre i-am mai dat si cu lopata la cap tot nu se linisteste nu stiu ce sa fac probabil e timpul ala care simte nevoia sa se duca dupa catele nu ?

6 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Mai bine iti dadeai tu cu o lopata-n cap!
De veterinar ai auzit si tu la viata ta?

| RoseOfTheFire explică (pentru AndraNicoleta):

Am auzit logic dar l-am mai chemat si mi-a zis ca asa e acum perioada lui sufera din dragoste

| RoseOfTheFire explică:

Nu chiar, o sa il dezleg deseara.

| RoseOfTheFire explică:

Nu mai stiu nimic de el sad

| Radu_7899 a răspuns:

Du-te si da-ti tie cu lopata in cap!

| RoseOfTheFire explică (pentru Radu_7899):

Acum sincer tu ai putea dormi noaptea cu un caine care iti urla in cap?