| Girly97 a întrebat:

Cainele meu stie sa deschisa usile singur, vi se pare ciudat?

14 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Si pisica mea la fel.Cand e usa intredeschisa trage cu labuta de usa si o deschide de tot si iese pe usa.laughing

| baru a răspuns:

Frumos!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ciudat ar fi fost daca le-ar si inchide dupa el, sau le-ar descuia/incuia.

| MihaelaDart a răspuns:

Deloc. Cainii sunt destepti si fac orice ce ar putea sa ne uimeasca.

| sierra1 a răspuns:

Vezi să nu te închidă pe dinafară

| Freya1 a răspuns:

Nu.Si eu am avut o catelusa ce a crescut cu mine in camera iar dupa ce a fost mai mare am mutato si nu suporta.Ea vroia sa stea doar cu mine si cand ma auzea ca m-am trezit sau ca umblu prin camera sarea pe clanta de la usa unde statea o deschidea si apoi de la camera mea si ma trezeam cu ea in brate.
Bine sa nu spun cum a facut usile pana sa invete sa le deschida big grin

| ziftode a răspuns:

Curand o sa fie inteligent si o sa vina sa ajute oamenii pe TPU :D
https://www.youtube.com/watch?v=NqjLn9UNBAg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ciudat. SI eu care ma asteptam sa mearga deja in 2 labe.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)). Așteptările tale sunt prea mari, multumeste-te daca găsești o ciorbita calda când vii de la munca.

| AlexDarius3 a răspuns:

Nu, e complet normal si inseamna ca este foarte destept.

| Harley18 a răspuns:

Probabil nu vrea sa fie lasat singur si eventual sa-l scoti la o plimbarica. puppy dog eyes

| Edmonds2342 a răspuns:

Deloc

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Nu, şi eu am avut un câine care avea "talentul" ăsta. Putea intra oricând în casă ( mai ales atunci când eu mâncam ) şi se aşeza lângă mine...
În plus, era un mare miştocar. Când venea toamna, el "strângea " câteva frunze moarte pe gard ( astfel încât să-l ascundă ) şi când trecea cineva, se ridica şi începea să latre furios...