| sanea06 a întrebat:

Care caine e cel mai prietenos cu copiii?

Răspuns Câştigător
| denydede_3595 a răspuns:

Labradorii sunt foarte ascultatori si e bine ca un copil sa creasca langa un asemenea caine

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Orice caine care e domesticat de mic sa fie bun cu fiinta umana.

| PredatoR a răspuns:

Golden Retriever
Labrador
Ciobanesc German
si Rottweiler-ul daca este educat cum trebuie.

| MindExplode a răspuns:

Labrador e prietenos cu totihappy

| BananaSuparata a răspuns:

Beagle e cel mai jucausi si prietenos caine, eu cand stau cu el nu ma lasa sa plec.Latra la mine sa ma intorc...e cel mai frumos.Te salut.

| pufoseniaRO a răspuns:

Pai eu cred ca toti cainii sunt prietenosi daca simt dragoste la acel copil... apropo si mie imi place jeff hardy... funda?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Rottweiler & pitbullul sunt cei mai dragalasi si cuminti caini. Ti recomand

| blondissima a răspuns:

Labradorul,este unul din cei mai destepti. Si nu este prietenos doar cu copiii ci si cu batranii. Este cainele care insoteste persoanele cu handicap.

| BosssLikes a răspuns:

Labradorul

| pitica_8611 a răspuns:

Eu imi iau peste 6 zile un yorkshire terrier toy...e mic si fff prietenos...nu face mizerie, nu miroase, ia-ti unul!