| gianys75 a întrebat:

Care dintre voi mai are posibilitataea de a merge la mare anul acesta?

Răspuns Câştigător
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Daca nu ati merge la Mamaia si ati casca putin ochii prin statiune la pret/calitate, ar fi treaba buna. Practic nu la primul hotel sau prima terasa care va iese in cale trebuie sa mergeti... In fine ar fi multe de spus despre litoral. Cu 1500 de lei in buzunar poti sta linistit 5-6 zile la mare ca om normal care nu se da in stamba.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Banii programaţi pentru mare i-am dat la şcoală. Vom vedea, poate fac nişte economii!
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

În fiecare an mergem la mare, marea ne cheama cu farmecul ei, plaja, soare, plimbari pe faleza, chiar daca este foarte greu sa-ti permiti acest lucru.

| Farcas a răspuns:

Si eu, si eu \dancing
Abia astept love struck

| aleksy a răspuns:

Ii crizaaaaaaaaaaaaa rolling on the floor)

| JeSa a răspuns:

Eu, plus că mă voi duce, şi la muntetongue

| Sapphire a răspuns:

Marea e vecina mea laughing

| dya26 a răspuns:

Eu in fiecare an merg la mare doar stau in constanta

| marius1986 a răspuns:

Eu as avea posibilitatea. Ma duc cu masina cu niste prieteni.