| adrybubuok a întrebat:

Care sunt smenele ca o iepuroaica este gestanta?
adica eu ma o iepuroaica si de 1 sap scoate niste sunete si de azi nu ma lasa sa mag mana in cusca. adica azi am vrut sa ii adun mancarea de pe jos cu lopatica si m-a muscat putin pe mana ( nesimnificativ) si m-am zgariat.

3 răspunsuri:
| Xam a răspuns:

Mai an primul rand si primul semn este ce este mei grasa
(dar numai dc ai bagat-o la mascul (iepuroi) poate fi gestatnta
-dc e agresiva anseamna ca este protectoare mai ((sunt si din astea care sunt asa din fire))
alt semn este ca acepe sasi face cuib oso vezi cu fan sau iarba an gura si cusca plina de par asta anseamna casi faca cuib
(((dar dc vrei sa afli scie pe internet sa vezi))

| adrybubuok explică (pentru Xam):

Cred ca a bagat=o bunicul meu. ca eu am plecat in vacanta 1 sap si a zis ca a bagat-o. da nu a vazut daca a facut sau nu.

| Xam a răspuns (pentru adrybubuok):

Poate mai nu dai funda pentru raspuns