| MyrunaChristina a întrebat:

Cat costa vaccinul anti-rabic pentru 2 caini?

Răspuns Câştigător
| RStar a răspuns:

Salut, eu am dat 25 de lei pentru a îi face antirabicul cainelui meu. Deci te va costa cam 50 de lei pentru amandoi

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna: )
Uite un link
http://www.innovet.ro/preturi-veterinar.htm
O zi buna:)

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Le-ai dat înainte antiparazitarul intern?
Să știi că e bine să ai la tine, mai mulți bani. Fiindcă, odată cu vaccinul, veterinarul va pune fiecăruia câte un cip (obligatoriu, așa e legea), în cazul în care nu au. Iar cipul trebuie plătit individual. Prețurile diferă. Cel mai bine, ar fi să afli numărul de telefon al cabinetului (de pe net) și să-l întrebi. Măcar, vei fi informată corect.

| Flav1a a răspuns:

Eu am platit 45 de lei pentru al meu, acuma preturile difera putin, nu peste tot sunt la fel.