| MJ4everkingofpop a întrebat:

Cate zile traiesc brostele testoase fara mancare? Trebuie sa plec patru zile undeva si nu o pot lua cu mine...nu v-a ramane nimeni acasa cu ea si imi e frica sa nu moara de foame...

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Broastele testoare rezista mai mult timp fara hrana si fara apa. Intra in hibernare.

Poti pleca linistita 4 zile, insa inainte pune-i mancare si schimba-i apa.

Un prieten a pierdut broasca (avea 3 ani) si a gasit-o dupa 1 luna fara sa aiba nimic.

4 zile nu e o perioada mare. Fa ce trebuie sa faci inainte si e ok.

Pa.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Rezista mult nu te ingrijora.Pa,pa

Răspuns utilizator avertizat