| biiiabyby a întrebat:

Am o pisicuta de vreo 6 luni, si acum ca au venit sarbatorile trebuie sa plec 3-4 zile la munte, si nu am cu cine sa o las. Am vorbit cu o prietena sa mai vina la ea din cand in cand, dar mi-e ca o sa moara de dor, ca-i tare alintata, doarme numai in brate etc. Nu e problema de mancare sau nisip, ii las cat lumea, dar e vorba de cum se descurca ea, chit ca face dezastru total in casa. Cu mine nu pot sa o iau, ca nu am cum.

Asadar, ce sa fac? Adica stau cu frica in san sa nu moara de singuratate, 4 zilelaughing. sad

4 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Oti sa vorbesti cu o vecina sau ruda sau alta prietena sa o duci la ea acasa.
Succes

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Vorbește cu o rudă sau cu o prietenă dacă poate s-o țin acasă. Așa o să aibă companie.

Baftă!

| hannibal a răspuns:

Eeee acum o poti lasa la o ruda sau ceva... daca prietena ta vine de 2 ori pe zi e f bine...eu zic otusi sa o lasi la o ruda

| biiiabyby explică:

Eii, a venit prietena asta a mea si am gasit-o intreaga decilaughing. Multumesc mult oricum:*