| renel a întrebat:

Cateaua mea a fatat 4 puiuti, faza e ca la unul dintre ei nu i s-au dezlipit ochii. Toti ceilalti sunt ok, dar asta nu. Ce as putea sa fac si cum l-as putea ajuta pe puiut?

2 răspunsuri:
| Justme79 a răspuns:

Buna daca sunt inca micuții abia acum fătați este normal sa aive încă ochișorii închiși cel puțin eu așa știu de la ai mei după o lună cred că li se deschid de la sine ochișorii daca nu mă înșel

| Daaaanaaa a răspuns:

Buna!
Nu-ti face griji termenul limita ca catelusi e de 1 luna la uni se deschid mai greu la alti mai usor am avut si eu catelusi si la 2 din ei ochi sau deschis peste 1 luna si 3 zile dar daca totusi trece termenul de 1 lhna si o saptamana adreseaza-te la Veterinar
P.s felicitari pentru catelusi