| patySsmile a întrebat:

Catelusul meu a racit. Face foarte des in casa, si nu are chef de joaca. Ce as putea face?(daca stiti si alte metode in afara de veterinar, va rog sa imi spuneti.)

Fundabig grin.

Răspuns Câştigător
| sebiku a răspuns:

Daca nu alegi veterinarul,recomand mancaruri calde, fierbinti, laptic cald...

| patySsmile explică (pentru sebiku):

Multumesc, acum e mai bine si are chef de joacabig grin

9 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Asa a patit si cainele meu inainte sa moara si nu era batran. necesar ar fi un veterinar ( asa am crezut si eu ca era racit )

| patySsmile explică (pentru dmrtr):

Eu cred ca al meu a racit, pentru ca a fost la plimbare prin zapada cam o ora si a facut de 2 sau 3 ori in casa, acum si-a mai revenit, n-a mai facut de mult si a inceput sa se joace. Mai astept sa vad.

Imi pare rau pentru catelul tausad

| Anonymus9 a răspuns:

DACA e mascul s-ar putea sa aiba prostata.nu il lasa la frig! nu ii da lapte deoarece face viermisori! nu il scoate afara in frig (doar daca ai vestuta. cand il duci la veterinar sa il duci intr-o paturica la caldura.sa ii ceri veterinarului un pad (absorbant pentru catei ) deoarece nu ai voie sa il scoti afara. medicul o sa iti dea niste vitamine (c a d ) succes! funda?:s

| patySsmile explică (pentru Anonymus9):

Si-a revenit, multumesc. am dat deja fundahappy

| dmrtr a răspuns (pentru patySsmile):

Si eu am acum bishoni. al meu este malthes si mai am si un beagle tricolor

| patySsmile explică (pentru dmrtr):

Ce frumos! Si eu am vrut maltes, dar am luat havanese pana la urmabig grin

| Dany3 a răspuns:

Pai dupa sintome probabil ii indragostit nu prea ai cei face daca e indragostit doar sa afli de cine este si sa incerci sa-l conbinihee hee, sau poti sai cauti o partenera ca sa nu mai aiba starea asta, dar ai grija sa nu-l fortezi sa faca ce nu vrea ca s-ar putea sa-l faci sa moar ca papagali(cred ca sti ca daca un papagal femela sau mascul daca nu are jumatatea se sinucide de singuratate )

| patySsmile explică (pentru Dany3):

In ultima vreme nu s-a intalnit prea cu alte fetite in parcthinking, dar multumesc pentru sfat Acum e mai bine. Oricum am dat anunt si in legatura cu o pereche pentru elbig grin.