| aLLf0roNe a întrebat:

Caut un loc de munca cu salariu de 35-40 milioane pe luna salariu..Ma puteti ajuta? FUNDA!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

rolling on the floor mda cred ca esti singurul care cauta un loc de munca bine platiti, de asta jumatate din angajatii din Romania traiesc pe minimul pe economie. In IT sunt printre cele mai mari salarii asa ca spor la angajat.Probabil in vreo 2-3 ani de experieta in programare vei castiga si 30 mil cu conditia ca la primul job sa stii mai mult decat baza

| aLLf0roNe explică (pentru suntserios):

Am destula exp in IT... ma gandeam la altceva. nu la IT

| suntserios a răspuns (pentru aLLf0roNe):

Dar de fapt tu ce stii sa faci?
ce inseamna experinta in it?
ai impresia ca nici nu stii in ce domeniu vrei sa lucrezi dar ai sa gasesti un salariu de 4000 ron?

| aLLf0roNe explică (pentru suntserios):

Pai da ba. caut sluba din asta ca ma pricep sa scap de chirie sa iau apartament