| Mihaela178 a întrebat:

Ce animal de companie ati dori sa aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica :X cel mai bun animal de companie, e mica nu necesita foarte multa ingrijire, te face sa razi la poznele care le face prin casa laughing.

7 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Pai...am caini, pisici si un hamster. As vrea niste pesti..sau un papagal happy

| Mihaela178 explică (pentru DenissaRoxana):

Ce dragut vreau si eu... big grin

| franco2003 a răspuns:

Caine

| twilightt a răspuns:

Hamster,pentru ca este foarte amuzant, este mic si nu necesita multa ingrijire decat atentie si [mancare, apa]iubire. :*

| Mihaela178 explică (pentru twilightt):

big grin oooo va multumesc mult pentru ca imi vorbiti despre animalele voastre :*

| Georgyyyyyyy66 a răspuns:

Cainele e el mai bun animal de companie.el e singurul care nu iti poate frange inima si jucandu-te cu el se simte afectiune si uiti de toate

| Elizeee a răspuns:

Eu as vrea un papagal, un hamster (vinerea trecuta a murit) si.....multe altele(iubesc mult animalele)