| Iulya70 a întrebat:

Ce animal imi recomandati pentru apartament? Nu vreau pisica, hamster si alte feluri de sobolani x_X

9 răspunsuri:
| pushtius1 a răspuns:

Este important ce iti place tie nu ce iti recomanda altii, daca vrei sa iti iei un animal doar ca sa ai unul si apoi sa te plictisesti de el, mai bine renunta la idee, nu iti bate joc de animalute. Uite aici o lista cu animale http://animaledecompanie.info/......-tine.html

| leea99 a răspuns:

Un caine caci e perfect si el gandeste nu ca pisicile care iti strica tot si se urineaza peste tot si tu nu vezi. Iti spun asta pentru ca si eu am un catel si e grozav. fundita? plzz

| anonim_4396 a răspuns (pentru leea99):

Pisica mea urinează numai la litieră, de prima oară când a intrat în casă. Pisicile prietenilor mei urinează numai la litieră. Nu mi-a stricat nimic. Nici prietenilor. Probabil că este vorba de ăla care e stăpânul pisicii. Dacă e idiot, şi pisica se va comporta ca el.

| キョロちゃん a răspuns (pentru leea99):

FierceAngel chiar are dreptate, eu am avut la pisici de nule mai stiu numarul si au facut la litiera si nici nu au stricat ceva (si nu i-am maltratat ) doar ca trebuie sa stii cum sa-i "dresezi"

| Viseinalbsinegru a răspuns:

Eu stau la bloc siam un catel micut este pechinez.Acum depinde si de tine.Itit recomand niste catei de talie mica,papagali,perusi,de cce nu poate o reptila,broscute testoase(merg tinute in acvariu,a a avut un fost-coleg), dar si niste pesti merg foarte binewinking. Acuma eu ti-am dat niste idei, tu alegiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bichon maltez.Vei fi incintata daca ti-l educi de mic.Numai bine.

| disa a răspuns:

un perus, un chiuaua sau orice alt caine de talie mica; poti incerca si papagali insa recomand catelusii pentru ca iti "impun" o viata sanatoasa in general (plimbarile de 3 ori pe zi 15/30 de minute => necesarul de activitate fizica zilnica)

Răspuns utilizator avertizat
| cristinellaeli a răspuns:

Un caine sau o broscuta de florida... sunt asa de dragute si afectuase