| MariaAle10ani a întrebat:

Ce rase de caini imi recomandati pentru bloc [mici]?

Răspuns Câştigător
| Andreea5775 a răspuns:

Bichon,chihuahua,pekinez. Sunt simpatici! Mai ales bichonii maltezi.Sunt foarte jucausi! Crede-ma! Stiu din proprie experienta!

| CiprianDoarEu a răspuns (pentru Andreea5775):

Greu viata, sa copiezi de la mine raspunsul laughing

6 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Bichon Maltez sau un Cocker Spaniel nu e chiar asa mare si este foarte jucaus si se ataseaza foarte mult de cei din jur.

| CiprianDoarEu a răspuns:

Beagle, Bichon(sunt mai multe rase), Chihuahua, Pekinez. cam astia ar fi cei mai simpatici restul "_ Sper ca te-am ajutat, Funda?

| Apetrei_Mihaela_2000 a răspuns:

Eu iti recomand un Bichon, eu am un Bichon Havanez si ma descurc foarte bine cu el, si vecina care il are pe tatal acestuia mi l-a aratat si nu creste foarte mult, creste mai mult in lungime, si acesta rasa e foarte inteligenta, Sparky, catelul meu a invatat sa urce si sa coboare scarile, sa intre in lift, sa isi faca nevoile afara si sa se urce pe paturi, sa coboare de pe paturi si sa stea departe de caini mari pana la 2 luni (adica a invatat toate astea intr-o luna si o saptamana, fiindca l-am primit la 3 saptamani).
Daca vrei mai multe detalii poti sa vorbesti cu mine pe mesenger, adresa mea este mika3451@yahoo.com

| popaalex1234 a răspuns:

Bison

| CiprianDoarEu a răspuns (pentru popaalex1234):

Pt cultura ta se scrie Bichon nu "Bison" big grin