| anonim_4396 a întrebat:

Ce caine imi recomandati cu urmatoarele caracteristici:
-sa fie talie mica;
-sa nu aibe parul mare (cum sunt cainii care le atarna parul pe jos)
-sa fie de apartament
-si prietenos cu toti; FUNDA:*happy

13 răspunsuri:
| bibiiiy a răspuns:

Http://www.hipet.ro/search_breed fa testul acesta si vei afla;) Bafta;)!

| คlєxヅ a răspuns:

Soricar.

| DaftPunk a răspuns:

Un caine de plus happy

| Crucified a răspuns:

Bichon maltez! funda plz! puppy dog eyes

| Crucified a răspuns:

Un chuhuahua, sau cum s-o zice.

| amdr001 a răspuns:

Beagle este cam printre cele mai recomandate rase... uita-te la site-ul urmator... cu poze si foarte multe informatii, sper sa te ajute
http://beagle.ro/

| hey97 a răspuns:

Bishon friese are par lung

| Mihai_Vlad_1998 a răspuns:

Iti recomand un Chiuaua sau un Bulldog Englez. Funda:*

| PTMLucian a răspuns:

Iti recomand Iorkshire Terrier. Este un caine de talie mica, jucaus, ascultator si foarte frumos.

| anyshor a răspuns:

Bishon frise puppy dog eyes. am si eu unul love struck este caine de companie, de bloc. Nu naparleste si nu este atat de agitat incat sa latre mereu.

| Pooc a răspuns:

Beagle [ e talie mica si foarte destept ], Chiuhuahua [ e micut si foarte jucaus ], un bichon [ eu am, intr-adevar are parul lung dar eu il tund ].

| stiutot a răspuns:

Ti-l recomand pe acesta:
http://www.nichiduta.ro/detalii-produs-4987/catelus-pipi-max/
daca te descurci cu el atunci e ok orice caine

| Breezyy_Young_1993 a răspuns:

Iti recomand un bichon frize. din ala am si eu si nu ai probleme cu el