| marykeira a întrebat:

Ce hobby-uri aveti? Ce va place sa faceti? Practica cineva vreun sport sau preferati compania prietenilor necuvantatori(animalele)?

28 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place mult sa citesc, sa scriu poezii, sa ascult muzica. Imi place prezenta animalelor. Am doua pisici care ma inveselesc mereu.

| psiholoaga a răspuns:

Citesc, mai pictez si mai modelez diverse chestii din fimo, merg la fitness cand am timp si chef, merg la yoga de putina vreme. Prefer compania prietenilor uneori, pacat ca rareori ni se suprapun programele si avem timp unii de altii.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cant la acordeon, orga, si daca vrei ca sa afli prin ce stare trece persoana mea, imi asculti muzica si te convingi imediat daca totul este ok.Sunt un om bogat, am foarte multi prieteni, cu care ma intalnesc din intamplare, mergem la o cafea sau la o bere si discutam de toate.

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Hobbyul meu sunt animalele. chiar am scris, parca in clasa av-a o compunere cu tema :pasiunea mea.am luat un 10 si a fost si cea mai buna din cls.nu suport sa vad un animal ranit sau indurerat, am iales pui.as sta in preajma animalelor toata ziua, de aceea imi place sa merg la tara, unde sunt o multime de veverite prietenoase, care vin sa le dau mancare, mai este si un tauras dragut si un ponei.acasa am un motanel si o papagalita, si mi-as mai dori ffffffffffffffffff mult un catelus. le iubesc enorm! a doua mea pasiune este muzica.ador sa cant, mai ales ca am si voce.imi place mult sa cant si sa dau spectacole "imaginare", sa le cant prietenilor, familiei si sa cant in corul meu, care este grupul unde m-am integrat cel mai bine cu ajutorul profesoarei mele de muzica, o doamna pe care o iubesc si o apreciez:adela dumitrache.am invatat ca, pana si muzica populara are farmecul sau, in fara de manele, imi place orice gen de muzica.as vrea sa merg la canto, desi fac parte deja dintr-un cor, asa cum am mai zis, profesoara mea de muzica mai are un cor, si as vrea sa ma inscriu si in acela, cand voi fi mai libera.as vrea de asemenea sa ma apuc de echitatie(calarit), pentru ca ar fi un sport care m-ar reprezenta, pentru ca, asa cum ti-am mai zis, iubesc animalele.muzica va fi pentru mine, cantul sufletului, profesoara mea de muzica m-a invatat acest lucru, pur si simplu, atunci cand cant, sunt cea mai fericita, chiar si cand stau singura si cant pentru mine, am un gol in stomac, pentru ca imi imaginez ca sunt la un sepectacol, cu corul meu.acestea sunt pasiunile mele, si nu as renunta sa fac ceeea ce imi place. sper ca intr-o zi, sa ajung cantareata, si sa pot ajuta toate animalele. pupici si noapte buna!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Îmi place să joc basket, să mă dau cu rolele, să mă plimb/să merg pe jos, să fac poze, să merg pe munte, să citesc, să văd filme. Depinde de starea de spirit şi vremea de afară - care are influenţă asupra stării de spirit uneori.

| User a răspuns:

Sa chiulesc, sa stau pe net, sa dorm ca porcu' pana la 10, sa ma imbat la chefurilaughing. cam astea. tu?

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cant la chitara, citesc, merg mult pe jos, stau si ma uit cum apune soarele si cum se scurg raurile...

| jane_5414 a răspuns:

Imi place sa citesc.Asta ma linisteste.Imi place sa ascult muzica sa dansez sa ma plimb mai ales seara, sa ma uit la filme cu, Columbo si comedii.La fel de mult imi place sa desenez rochii, diferite obiecte de vestimentatie.Cam atat.

| Andutsaa a răspuns:

Pai fac volei si sunt majoreta:X si le am cu desenu', desenez foarte multhee hee...si alte chestii mai putin importante:cites, stau pe net si ador sa dormlaughing

| Akuryo a răspuns:

Scriu figuri, compuneri, rar poezii.Imi place sa joc voley si vreau sa incep karate.Imi place sa ascult muzica si sa fac bratarile prieteniei.thinking Exprimarea sentimentelor prin creatie e destul de buna, deoarece atunci cand vrei sa fii singur dai frau imaginatieihappy

| JeSa a răspuns:

Cant, pictez, citesc, innot, ma plimb cu bicicleta si rolele, sar coarda, exercitii la sala de sport, organizez conferinte cu amici ("o big grin burta de ras")/jocuri pe porunci, prinde binewinkingmai ales,,, cand sunt "masata" de iubitongue ma relaxseazza big grinde tot!
Bye, Jessytongue

| addme a răspuns:

Dans. mult dans, doar asta fac. tongue

| Aerosmith a răspuns:

In timpul liber citesc carti, ascult muzica si canta la chitara. In rest...lucruri marunte

| Aerosmith a răspuns:

Cant*

| Mamamare a răspuns:

Am multe hobby`uri.tongue.Multe lucruri imi plac.Am facit handbal un an.happy. imi plac si unele animale, dar nu toate...tongue. Tu?

| maimutzica a răspuns:

Mie imi place mult handbalul.:X si sa danseeeez!:*

| marykeira explică:

Pentru mada-QzBbBy si mie imi plac multe lucruri.in materie de sporturi imi plac:calaria, inotul, schiul, voleiul, dansul(le practic pe toate) iar animale de companie la fel sunt o mare iubitoare de animale:am si caine si pisica si imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac micii... si bereahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io sunt animalul de companie a nevestimii si-mi face placere.sunt geaman. iar ea e rac.care e animalu? ca pentru mine e benefic oricum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrabble. Poezii. Colectii. Intretinerea relatiilor de prietenie. Schimbarea lumii. (lista continua...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...eu fac dansuri de 3 ani, tetru francez, ceramica.

| LLO a răspuns:

Da, ca si hobby- Chitaralove struck. Ca si sport Fac aerobic si handball happy

| conflict a răspuns:

Buna!
Sunt un "strange tot ", colectionez tot ce se poate ( acum baza sunt chibriturile big grin ), imi place sa cietsc, si as prefera compania unei persoane care sa fie cat mai necuvantatoare ( ador dialogul doar cu ajutorul ochilor )!

| Cars a răspuns:

Eu fac plimbari cu catelul meu il antrenez pentru ca inainte musca pe orcine chiar si pe mine.Sunt un iubitor de animale si vreau sa le apar cu ce pot.

| drozophyla a răspuns:

Eu am incercat aproape majoritatea tipurilor de sport happy
Intotdeauna mi-a placut sa incerc ceva nou...
Sincer am incercat vreo 20 tipuri de sport...
La moment sunt Campioana Moldovei la Kyokushin Karate happy

| alexa1599 a răspuns:

In timpul meu liber fac teatru, citesc, ma plimb si stau pe mess

| AriGina a răspuns:

Cant la vioara ( de 5 ani),din voce,la orga, ma plimb cu rolele, bicicleta, desenez.

| andycool a răspuns:

Fac karate de 6 ani,ascult muzica,compun muzica, fac poezii, mai multe...ah si jocurile pe PC big grin