| CuOOre23 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre desenele in creion?, ceva ce m-ar ajuta
am inceput de curand sa desenez, imi ies desenele bunisoare, dar as vrea sa stiu cate ceva despre umbre, ca am inteles ca cele facute cu guma nu sunt vazute bine de catre artisti,
si as mai vrea niste idei, cum ar fi flori, chipuri, dar vreau ceva amanuntit...
va multumesc anticipat.
FUNDA pentru cel mai folositor rasp.

1 răspuns:
| Gabriella2244 a răspuns:

Buna! Pentru umbra foloseste carbuni, la fel ca si la celelalte. Desenele in carbuni sunt supeerbe.