| Rzv_Razvan_2001 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi un telefon deschis fiind al meu dar in realitate telefonul e in servis
ce poate sa semnifice?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic. Ai adormit cu gandul la telefon.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O prostie ce altceva sa insemne? Te gîndesti tu prea mult la telefonul ăla.

| Sn4k3 a răspuns:

Probabil ca ti l-au facut laughing

| octav005 a răspuns:

Iubesti prea mult telefonul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca trebuie sa-ti dai cu un topor in cap

| Rzv_Razvan_2001 explică (pentru anonim_4396):

Ok incearca tu primul si dupa aia poate eu

| NoFeelings a răspuns:

Te ai gândit prea mult la telefon.
Visele se nasc din pricina grijilor

| TCosminn a răspuns:

Poate sa semnifice ca telefonul tau este stricat si a emis unde electromagnetice care s-au interconectat cu energiile emise de creierul tau in timpul somului, astfel producandu-se o noua energie creata dintre electromagnetism si energia emanata de creierul tau. Da, ai dreptate, e o tampenie, la fel ca si orice alta posibilitate de raspuns.

| Horologer a răspuns:

Ca trebuie sa iti iei un alt telefon ca sa scapi de grija.Probleme de 15 ani, nu?