| kitty_3241 a întrebat:

Fetelebatting eyelashes ce parere aveti despre Ian Somerhalderlove struck? Care va place cel mai mult Damon sau Stefan? [ma refer la filmele/cartile Jurnalele Vampirilor]

20 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Mie imi place de damon big grin...cred ca se si vede dupa avataru' meu rolling on the floor
e mai "bun" ian mai ales ca are ochii aiabatting eyelasheshee hee
tie de cine iti place?

| Elle2117 a răspuns:

Ian? Frate cea mai buna bunaciune de pe pamant! Puteti sa credeti ca are 31 de ani? Si logic ca il prefer pe Damon in serial/carte. Ochii aia ai lui, albastri, ma lasa cu gura apa:X.

| koko a răspuns:

Damon e cel mai superb.:X

| Miяu a răspuns:

Nu pot alege dintre fratii Salvatore :X

Damon are ochii aia :X

Iar de Stefan imi place "Mutra" lui cand il enerveaza Damon ( Atunci cand a venit in Mystic Falls, sau cand il enerveaza din cauza Elenei laughing )

| iza4ever a răspuns:

Ian Somerhalder...este super:X sincer cred ca isi joaca excelent rolul de vampir. Intre Stefan si Damon...hmmm sincer imi plac amandoi. Adica Stefan este baiatul dragut, atent, intelegator si care incearca sa te sprijine. Iar Damon, Damon este baiatul sexy, rau, care face ce vrea fara sa ii pese de consecintele faptelor sale, si sincer la cat de nebun este Damon (in sensul bun) multe faze cu el din Jurnalele Vampirilor m-au facut sa radlaughing Amandoi sunt draguti si sincer cred ca impreuna alcatuiesc baiatul ideal.:X Dar l-as alege pe Damon pentru ca sincer ma farmeca total zambetul si ochii lui.:X Ian Somerhalder este SUPERBISIMA:X:X:X

| swagMeOutBitch a răspuns:

Damon clarlove struck:X
ma topesc dupa el:]]
nu stiu ce o sa fac daca o sa mai vad inca o paza cu el:]]

| luizza95 a răspuns:

Ce parere putem avea.Arata super si joaca si mai bine.Sidespre personajul lui iminplace comportamentul lui Damon.

| rolly14 a răspuns:

Intr-un cuvant damon...baiat mai sexy, seducator, aratos, chipes si inca o data sexy si hot nu prealove strucklove strucklove struck

| marya a răspuns:

Ian e atat de HOT imi place cum joaca eu cand am auzit ca are 31 de ani am incremenit...
norocoasa mai e prietena lui...

| TeenageGirl a răspuns:

Hotlove struck

ce pot zice

pe lista mea e pe locul 1 cei mai sexy tipi de planeta!
locul 2 jhony deep 3 taylor lautner
4 chace

5 robert pattinson si mai multi

| littlesunshine01 a răspuns:

Imi plac amandoi dar il prefer pe damon:X:X

| marui08 a răspuns:

Joaca bine amandoi, dar Ian e superbatting eyelashes i se potriveste rolu de minunetongue si e si frumoshappy ochii lui albastri:X

| Flexx a răspuns:

Damon e clar deci. e super tare:*:X

| love13 a răspuns:

Damon : Hot si ochii albastri! love struck... Pacat ca are 32 de ani [2011]. Nu arata de ani acestia. In film [tvd] joaca super fain big grin love struck. Nu putea altcineva sa joace acel rol din tvd [damon] decat Ian love struck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ianlove struck. e o dulceatalove struck, chiar il intrece pe rob pattinson, si iubita lui e blondahappy, e destul de frumoasa doar ca in cateva poze nu a iesit asa de binae, deci love damonlove struck:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place STEPHAN deoarece este foarte matur, inalt(mai inalt ca IAN cu 1 cm.), dragut dar si DAMOND e dragut.Nu-mi place totusi stilul lui de a schimba fetele ca pe ciorapi!
Apropo,KITTY, porecla mea e PISSY!
A ta in engleza, a mea in romana!>>>

| Miru990 a răspuns:

Ian e super tare

| Maddy2011 a răspuns:

Ian...hmm ce pot sa zic thinking gata stiu e sexy, hot, rau, super frumos, un actor talentat, iarasi sexy si ma topesc dupa ellove strucklove strucklove struck Ce mai frumos barbat de pe planetalove strucklove strucklove struck

| kitty_3241 explică:

Clar de damon love struck e un bombonel love strucklaughing=p~