| Madyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile jurnalele vampirilor? Scz de categorie

6 răspunsuri:
| bump a răspuns:

Păăăăi. Prietenele mele au citit cărtile astea, şi au si vazut serialul.
Şi chiar ieri a venit o tipa cu vreo 2 volume la şcoala. Şi m-am gandit să le imprumut de la ea.
Deci o sa revin cu un răspuns laughing. După ce o sa le citesc. big grin

| Bitter a răspuns:

Am citit volumul 1 si 2. Mie una mi se par chiar interesante.

| shadovv a răspuns:

Fecale literare.

| Madyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy explică (pentru shadovv):

Daca taceai nu imi venea sa te injur

| shadovv a răspuns (pentru Madyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy):

De ce? Spune-mi te rog ce ai invatat din acele carti.

| wildkiss a răspuns:

Deci eu is la partea a 4 si pot sa-ti spun ca sunt super tari jur te captiveaza recunosc la inceput nu prea am stiut ce sa cred dar mai apoi mam convins mi-am luat toate 4 volumele de la real cu un milion si am iesit destul de ieftin pentru ca un volum ii 40 de lei nu o sa regreti daca o sa lecitestiwinking