| delia1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre evenimentele organizate pentru adoptarea de caini si pisici?

Răspuns Câştigător
| AlissonPadalecki a răspuns:

Sunt bune pentru ca cu ocazia asta cainii isi gasesc stapan si nu mai sunt asa "pline" adaposturile.
Pe de alta parte eu cred ca fiecare ar trebui sa adopte un catel macar si sa-l ingrijeasca, nu numai cand sunt evenimente special organizate.
Eu am 2 catei (Husky si ciobanesc) si mai vreau unul pentru ca cel ciobanesc e foarte batran. happy

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

E un lucru bun ca animalele fara stapan isi gasesc un camin unde sa fie ingrijite.

| Hexiled a răspuns:

O parere foarte buna deoarece nu vor fi eutanasiate tot odata daca s-ar face asta am fi numiti popor criminal si am fi priviti de straini ca niste ucigasi dar sa nu uitam ca trebuie prinse si bagate in adaposturi funda?

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Mii se pare un lucru bun..decat sa stea pe strada sa se salbaticeasca si sa muste lumea..mai bine sa ii adopte cineva.dar in momentul cand ii da spre adoptie sa aiba vaccinurile facute si sa fie castrati.sau cum se spunebig grin