| XxR0botzelXx a întrebat:

Ce part-time job as putea avea la varsta de 12 ani? Si nu imi ziceti sa spal vase cu plata sau chestii cu plimbatul cainelui

Răspuns Câştigător
| sergiulik94 a răspuns:

Foarte simplu, angajeaza-te la Kaufland, Real etc. si imparte reviste prin scari de bloc. Cat despre venit, obtii undeva pe la 50-60 lei pe zi. Deci cred ca e foarte bine. Pa! big grin

| unknownn a răspuns (pentru sergiulik94):

Omule, la 12 ani nici masa n-are incredere in el sa-i dea ceva sa faca, damai un necunoscut.

| XxR0botzelXx explică (pentru sergiulik94):

Tare..eu strabg bani de un pc nou si de aia am nevoie de part-time job..ms mult pa! happy

6 răspunsuri:
| Gamerita a răspuns:

-desenezi
-practici un sport preferat(skateboarding,fotbal,tenis etc)
-iesi cu prietenii prin oras
-asculti muzica
-dormi
-vb cu prietenii la telefon toata ziua
-jocuri PC ( metin,cabal,cs,lol, gladiatus, etc)
-te uiti la tv
-te uiti la filme horror, comedy, thriler(ce preferi tu, pe pc/laptop/tableta)
-inveti(in cazul in care esti tocilar)
Si c-am asteea sunt happy

| XxR0botzelXx explică (pentru Gamerita):

Astea nu-s part-time joburi laughing

| Gamerita a răspuns (pentru XxR0botzelXx):

Eee laughing atunci... daca ai nev.de banutzi strange happy de ex: cat primesti u pe zi pentru scoala + banii de a 2a zi etc..si in. c-am un an asa :/. faci ^^ si daca mai pun ai tai vre.o 500 lei si bunicii tai faci happy

| Florin_3801 a răspuns:

Pai nu stiu eu am 13 ani si lucrez in constructii