| RazvanSmile a întrebat:

Ce rasa de caine imi sugerati?thinking Dar sa nu fie rasa mica pentru ca sunt inalt si ar fi amuzant sa am in lesa un pufulete laughing
P.S. Stau intr-un apartament cu 3 camera (foarte mari).

Răspuns Câştigător
| florin422004 a răspuns:

Sa stii, un prieten de al meu are un husky, labele acelui husky ii ajung pana la umeri tatalui prietenului meu!

3 răspunsuri:
| florin422004 a răspuns:

Eu iti sugerez un husky!

| RazvanSmile explică (pentru florin422004):

De ce?thinking

| florin422004 a răspuns (pentru RazvanSmile):

Sa stii, un prieten de al meu are un husky, labele acelui husky ii ajung pana la umeri tatalui prietenului meu!

| alexandru2013sergiu a răspuns:

Depinde si de personalitatea ta.
Daca vrei un caine mare trebuie sa ai putin mai mare responsabilitate de cat la cei mici.
caini mari au nevoie de mai multa miscare.
daca iti place sa te plimbi mult, sa alergi prin parcuri eu iti sugerez un vizsla maghiar sau un setter irlandez, daca esti de fire mai linistita, poti sa iti alegi un husky. depinde de tine, conteaza sa iti si placa.