| Fredi69 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă un câine mănâncă ață? Vă rog să răspundeți repede!

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Foarte frumoasa intrebarea laughing tinand cont ca, cainii n uamnanca ata.
Nu se va intampla nimic chiar daca va manca, o digera alaturi de mancarea din stomac dupa care o da afara prin excremente.

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nimic.

| DenissaRoxana a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar ar fi bine daca nu ai mai lasa ata unde ajunge el happy!

| alymitu a răspuns:

Cainele meu mananca pana si cablurile de internet laughing nu se intampla nimic!