| Madddi a întrebat:

:*
Imi spune si mie cineva ce se poate intampla daca un caine mananca cartofi pai cu Pur, Cif si sapun?:-s

2 răspunsuri:
| DryLeaf a răspuns:

Mmmm, de amestec delicios :p

Este posibil ca da. Ar fi ok sa mergi la veterinar luni (acum probabil este inchis).

Better safe than sorry...

| tzintar a răspuns (pentru DryLeaf):

Urgent, da-i sa bea niste lapte si cred ca nu o sa aiba nimic. Deci, lapte cat vrea el.
Apropos, pana luni este caput daca astepti si chestia-i grava. Mai poti sa-i dai niste apa calda amestecata cu grasime (untura) si sarata mult. Daca va vomita, e foarte bine.