| Crystal232 a întrebat:

Ce stiti... akita inu poate fi lasat sa alerge fara lesa?(apropo, poate sta uneori singur in casa vreo 6 ore?)

Răspuns Câştigător
| Brotacel a răspuns:

Buna!

Da, nu-i nici o problema. Numai unele rase de caini nu ai voie sa ii lasi fara lesa. Din experienta mea pentru caini, cunosc ca akita inu este o rasa blanda. Nu face probleme.
Da, Andreea felicitari. Ne-am nimerit la raspunsurihee hee (scuze, Andreea e sora mea si nu ma pot abtine big grin)
p. s. Sa iti traiasca cainele. Si iubeste-l cat il mai ai. Pentru ca si eu am avut un caine pe care nu prea il bagam in seama si doar atunci cand l-am pierdut mi-am dat seama cat il iubeam. happy

Pa, pa.

1 răspuns:
| Andreea_3863 a răspuns:

Da, e ok.
Numai sa ii lasi ce trebuie... apa, mancare, jucarii etc.
In rest poti sta linistita in legatura cu lesa. Majoritatea sunt cumintiwinking