| dea123456789 a întrebat:

Cum ii conving pe parinti sa-mi ia un hamster?

Răspuns Câştigător
| kitty2k a răspuns:

Eu zic sa iei note bune si sa nu ii superi in nici un fel, le povestesti ce draguti sunt si ca cineva(un coleg/colega) are si este foarte usor de intretinut. sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Il cumperi, apari cu el acasa si zici o mica minciunica, ca l-ai castigat la un concurs.si nu mai au incotro.

| DraghiciStefania a răspuns:

Si mie mi-a fost greu sa-mi conving parinti sa-mi ia hamster dar uite ce am facut:pana la ziua ta fi cuminte, ascultatoare, pe spui parintilor ca i schimbi tu talajul, ai tu grija de ei sau ele. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| dea123456789 explică (pentru DraghiciStefania):

Ziua mea a fost acum cateva saptamani

| BuLLx a răspuns:

Omoara celelalte animale care le mai ai si zici ca au avut boala laughing si iti trebuie neaparat un hamsterlaughing

| beatrice049 a răspuns:

Aratale cat de mult ar insemna asta pentru tine si fi ascultatoare si demonstreaza-le ca esti responsabila si poti avea grija de ei