| AlexaGabriela a întrebat:

Cum imi pot da seama daca motanul meu este in "calduri"?

Răspuns Câştigător
| Mercurio10 a răspuns:

Daca cand il scoti pe afara, incepe sa scoata un miorlait ciudat atunci sigur e. Daca vrea afara, sau daca se poarta mai ciudat de la ultima vreme atunci este perioada.

P. S: Perioada lor in care intra in calduri este acum primavara

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Camufleaza-te in pisica...

| AlexaGabriela explică (pentru Vizitiul):

Mitocan...

| Vizitiul a răspuns (pentru AlexaGabriela):

Nu ma asteptam la un compliment. Oricum, mersi.

| AlexaGabriela explică (pentru Vizitiul):

Cu mare placere! >:p >:p

| KubetiiOO a răspuns:

Iti poti da seama pentru ca incepe sa miorlaie tare, urat si ascutit si nu isi gaseste locul.

| AlexaGabriela explică (pentru KubetiiOO):

De putin timp a inceput cam cat ar mai dura ma exaspereaza.
(E o poza cu el la status pentru cine vrea sa il vada). De multe ori credeam ca vrea mancare sua stant la curte vrea mereu afara nu mai vrea sa stea in casa. Eu i-as da drumul dar el e foarte bland si... il poate lua cineva.Mai mam un motan norvegian iar lui i-am dat drumul, dar fiind norvegian este putin mai salbatic (adica pleaca si la vanatoare si la ''fete'') la el nu se punea treaba cu miorlaitul de mic a fost crescut afara.
Oricum mersi mult blushing

| KubetiiOO a răspuns (pentru AlexaGabriela):

N-ai pentru ce.Ma bucur ca te-am putut ajuta.