| Marin_Ionuţ_1994 a întrebat:

Cum pot impaca pisicile daca se bat? Adica am gasit un motan inghetand afara si am zis sa-l iau eu, iar celelalte 2 pisici ale mele il bat. Ce e de facut?

P.S.: Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| 123junior a răspuns:

Pai inchidele pe fiecare intr-o cusca dupa bataie cam o ora, si lasele libere dupa aia daca iar se bat mai inchidele, dupa cateva ture de inchis o sa inteleaga ca nu-i voie.sa-u incearca sa le lovesti un pic cu o joarda mica.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fie doi motani in acea gasca.Deci unul trebuie separat.Cand ai adus motanul acasa, celalalt era seful acolo si asta nou vroia si el sef. Asa ca isi disputa casa.Separa-i.

| Z3R0H0uR a răspuns:

Fale' in ciuda celorlalte doua, i'al si mangaiel, dai lui cea mai buna mancare in asa fel incat ele sa profite. happy