| Secrett a întrebat:

Cum sa ii conving pe parintii mei sa imi ia un caine? Adica cand eram eu mai mica mi-au luat si husky [mentionez ca stau la apartament] dar acum pur si simplu nu mai vor nici un caine. Va rog ajutor, pentru ca vreau neaparat unul! Funda pentru cei care ma ajuta >big grin

2 răspunsuri:
| Veterinar a răspuns:

Pur si simplu cred ca nu te descurci cu un caine big grin
Mai stai sa cresti si apoi o sa ai propriul tau caine.winking

| ayame69 a răspuns:

Spunele ca iti doresti unu neaparat si ca il vei scoate tu afara si ca vei avea grija de el si ca o sa-l dresezi tu, sau daca nu vor spune-le ca faci ceva daca iti iau un caine. Sper ca ti-am fost de ajutor, bafta la convins.