| Makem a întrebat:

..Am un catel auriu, mic, cu urechile in sus, cu coada lunga si cu blana mai deasa si lunfa..seamana cu o vulpe doar ca e mai mic...ce rasa e? dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Din cate ai spus...nu cred caa are o rasa.
Cred ca este o corcitura.Nu lua ca o jignie ca am spus corcitura.Este tot caine normal doar ca mama lui a fost de o raza/corcitura si tatal de alta rasa/corcitura.

Toti cainii trebuie iubiti asa cum sunt ei, nu pentru ca sunt o rasa anume.

Dar daca ai pune o poza cu el la profilul tau ar ajuta, sa ne dam seama ce origine are.

| Makem explică (pentru NevastuicAaA):

Nu am, dar o sa ii fac

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fotografie ne-ar ajuta, insa daca nu ai arunca o privire aici http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/poze/

| Irena97 a răspuns:

Pune-i poza la profilul tau sa fie mai clar.

| Ionutxxxboy2050 a răspuns:

Ii corcitura! happy