| gigibusi a întrebat:

Cum va petreceti timpu liber?
Eu de exemplu ma joc pe net si ma joc pe pc.

Răspuns Câştigător
| dudeman13 a răspuns:

Ce viata trista ai... in fine, eu ies pe afara cu bicla si umblu dupa gagici cu mai multi baieti, stau cate 6-7 ore afara, cateodata ma duc acasa la un prieten si stam pana la 4-5 dimineata si dorm la el, si asta o sa ti se para putin ciudat dar... mai si gatesc (am 13 ani)

| gigibusi explică (pentru dudeman13):

Pai de obicei iarna ca vara ies si eu in parc nu sunt robot sa stii

| AlexOrian a răspuns (pentru gigibusi):

Doamne eu decat sambata si duminica am timp de calculator, in rest fac: karate, inot, baschet si ies afara doamne afara!

3 răspunsuri:
| sigfreud a răspuns:

Get laid.

Întrebări recente