| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a întrebat:

Cum va petreceti timpu liber? si unde? vreau si eu ideei pe unde sa mai umblubig grin

Răspuns Câştigător
| asucme a răspuns:

Eu prefer in timpul liber sa merg la Opera, Opereta, dansuri moderne si la motoare pe terasa TNB, standup comedy si evident teatru astea-s cateva exemple de activitati culturale. Un loc preferat de mine este o ceainarie care se afla intre Univestitate si Unirea (in Bucuresti), pe partea cu magazinul kenvelo dar pana-n shop, in incinta unei librarii, la nivelul 1 al acesteia. Nu o sa vezi nicio reclama cu ceainaria tocmai pentru ca s-a ales sa fie retrasa, dar locul este superb si unic. Pretul este d-asemenea acceptabil. In rest. ca tot e frumos iesi prin parc, poate ne intalnim pe role happy

13 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Eu nu frecventez cluburi, baruri sau discoteci, in schimb mai ies la un ping-pong, bowling, suc, un film, plimbari in parc cu prietenii.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie nu imi place sa umblu prin cluburi, baruri sau discoteci, prefer plimbarile prin parc, merg la o lansare de carte, la o expozitie, la un muzeu...

Janina
| Janina a răspuns:

Pai fai o vizita weekendul acesta in Severin si ai ce face, sunt zilele orasului, diseara ma duc sa cant cu vama happy

| Dl.Inginer a răspuns:

Eu ies cu prietenii si vizitez toata locurile care merita vazute din Londra.Nu ne plictisim niciodata, intotdeauna avem ceva de facut.

| JustMeFlory a răspuns:

Depinde si unde locuiesti! in general cand e frumos afara in parcuri, la cumparaturi, seara cluburi, la o terasahappy

Have fun!

| Ben. a răspuns:

Dupa nume stai prin herzlia sau ramat-hasharon. du-te la mare.

| baba a răspuns:

Uite, dacă eşti din Bucureşti, mâine la 13:00 poţi veni cu noi la Piaţa Unirii. Vom fi un grup mare de persoane ce se vor amesteca printre trecători şi la un semnal prestabilit vor îngheţa în loc (şi astfel vor crea impresia că timpul s-a oprit).
Mai multe info: http://flashmobme.wordpress.com/......ta-unirii/
În rest ce pot să-ţi spun. Aproape în fiecare zi ies la sport (şi dacă aş avea şi mai mult timp liber aş merge să înot), caut concerte şi evenimente faine pe metropotam.ro, ies la plimbare cu bicicleta etc.

| darksight a răspuns:

Din cate vad esti din bucuresti si iti place muzica Latino. Iti recomand Club Salsa 3 sau Club Malibu.
Daca vrei sa incerci ceva original fa o vizita la Club Coyote Cafe ( au o super muzica live ).
Daca nu agreezi iesirile in club poti iesi cu rolele in oricare din parcuri sau poti incerca Play Planet in Plaza Mall ( bowling, biliard, carambol, snooker, sala de jocuri video, pista patinaj )

Răspuns utilizator avertizat
| ciprian_8384 a răspuns:

Cred ca ai vrut sa intrebi punctual :
-> laptaria lui enache si clubul de pe terasa cu amicii (Bucuresti)
-> expozitia aviatica (parcul avviatic pipera?)
-> cu bicicleta prin herestrau
vezi ca sambata (maine ploua...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Prin cluburi, discoteci, la munte, etc.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...la tara la casa de vacanta, munte. iarna in special in weekenduri, cluburi, biliard, terase, cinemathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bicicleta, calculator, gratare si bere, filme, bicicleta, shoping, parcuri, bicicleta thinking