| BuGsstormbunny a întrebat:

Dacă mergeți pe un drum de tara si vedeți o turma de oi cu vreo 5 caini, ce faceți? Treceți daca nu este alt drum de evitare? Înainte sa va vadă ciobanul, ca dacă vede e ok.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! As striga dupa cioban si as incerca pe cat posibil sa evit turma, chiar si sa ma intorc putin din drum si sa ocolesc putin incat sa nu ma intalnesc cu ei.

| Mary_Maria_1963 a răspuns:

Satai jos, pe vene.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mary_Maria_1963):

Vena cavă sau vena aortă?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Mary_Maria_1963):

Sa imi tai venele sau sa le las lungi?

cel mai bine e sa te intorci si apoi sa revii intr-un tank big grin