| DemonicaMrx a întrebat:

Daca unghia mare de la picior mi s-a rupt de la carne aproape de mijloc ce pot sa fac? nu stiu! ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| bianca_4393 a răspuns:

A patit si mama...o poti lipiwinking... funda?

9 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Si mie mi s`a rupt unghia mare de la picior crying.

| NoemiVivien a răspuns:

Pai astepti si crede-ma ca o sa se repare la loc!

| CristinaLorena a răspuns:

Du-te la doctor! Nu mai ezita! Frunda?

| Sorinna a răspuns:

O bandajezi si o lasi sa creasca! In 2-3 saptamani va fi crescuta din nou. Ai grija sa nu te lovesti si evita infectiile.

| Lucianos a răspuns:

Unghia se va innegri si va pica toata jos iar in 1 saptamana creste la loc

| VladM15 a răspuns:

Puneti ceva apa oxigenata si nu mai sata cu ea asa se poate infecta mai bine du-te la medic sa vezi ce zice

| Pozitivciik a răspuns:

big grin Acestea-s intrebari sau ce? Asteapta si tu sa creasca la loc sau dauo cu ingrasaminte... Spor la lucru!happy

| Zeltykero a răspuns:

Puneti apa oxigenata ceva de genul asta sau puneti un bandaj...intreab-o pe mama ta :d

| crisu1999_9876 a răspuns:

Laso sa creasca
dar daca iti sangereaza panseazo