| Briana0201 a întrebat:

am o problema cu unghia mea este zgariata in mijloc, nu stiu o sa treaca zgarietura? crying repede raspunsul, dau funda, ajutati-ma!crying(

Răspuns Câştigător
| Anonimsilver a răspuns:

Iti va trece in curand, nu te speria, daca crezi ca arata prea inestetic, dati cu un lac de unghii peste, sau o oja happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Senzational! Ce problema grava! Va trece.Stai linistita.

| Paulvasile10 a răspuns:

Unghia e o secretie a pielii si este exact ca pielea, dupa cateva zile, orice zgarietura se duce indiferent cat de lunga e

| Briana0201 explică:

Multumesc foarte mult pentru raspunsuri m-ati linistit mult de tot sper sa imi treaca repedesad

| n1n1o a răspuns (pentru Briana0201):

Buna, cel mai simplu da-ti cu lac de unghii pentru a acoperi zgarietura big grin