| PsyhoChild a întrebat:

Daca vreau sa ma duc cu catelul meu la medicul veterinar am nevoie de programare?

7 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Daca medicul e unul aglomerat atunci da, plus ca uneori stai si mai astepti pe la usa. Daca e un veterinar nu foarte aglomerat, atunci mergi si asa, sau incearca macar sa dai un telefon inainte sa vezi ce ti se spune.

| Andreeush a răspuns:

Depinde de cabinet, de medic, ce program are.

| alina2k18 a răspuns:

In principiu da.
Doar cand e o urgenta ce ameninta viata catelului te duci direct si in functie de cat de ocupat este te strecoara sa consulte animalul.

| PsyhoChild explică (pentru alina2k18):

Cainele nu mai mananca de o zi intreaga si acum vomita un fel de spuma alba. eu vreau sa ma duc cat mai repede maine la o clinica si vreau sa stiu daca ar trebui sa-i sun sa anunt din timp ca sa stiu daca pot sa ma bage sau nu

| alina2k18 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Eu m-as duce si acum cu el, pe langa ca are nevoie de o perfuzie urgent se simte si rau saracu, sufera + animalele se deshidrateaza repede.
Suna acum la ei si intreaba daca poti veni, daca nu maine dimineata du-te neaparat.
Te baga medicii daca vad ca e critica situatia.

| PsyhoChild explică (pentru alina2k18):

Nu este nicio clinica deschisa la ora asta din pacate la mine in oras :/

| alina2k18 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Atunci maine dimi du-te direct la clinica, la 9 sa fii cu catelu acolo.