| hamham_1461 a întrebat:

Dau fundita! Vreau si eu sa imi fac multi bani in IMVU dar chiar nu stiu cum, ca vreau sa imi iau de toate stiu ca era odata cu IMVU MAFIA, dar cica nu mai merge dar stiu ca sunt persoane care isi fac gratis tot cu IMVU MAFIA prin chaturi nu imi merge iar cu myyearbook nu primesc banuti zilnic! Care stie sa faca sa imi explice si mie!
PS:Vreau pe privat si o sa ii dau fundita!
Va rog mult ca am nevoie de bani!(pe imvu).
Scuzati categoria, sau puteti sa imi dati un cont pe care nu il mai vreti cu sau fara vip! Dar sa aiba de toate dar tot pe privat! si ASA DAU fundita

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Nu pierede timpul cu prostiile astea! Mai bine vezi-ti de animalutze! Te credeam mai inteligenta pantru varsta ta! Cu chestia cu IMVU m-ai dezamagit, sincer!

7 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Uite, o sa-ti explic aici, fiindca sunt multi care nu stiu cum si intra la intrebarea ta pentru a afla... Nu e ceva secretwinking
~ Iti faci un nou ID
~ Intri pe imvu, acolo unde faci tu credits
~ Invite a friend, invite by e-mail
~ Scrii acolo ID-ul nou
~ Dai continue
~ Intri pe e-mail, la mesajul de la IMVU
~ Dai click pe Yes de 2 ori
~ Iti faci un cont cu e-mail-ul acela
~ Rogi pe cineva sa iti intre pe el si sa iti dea chat de 5 ori
~ Primesti 1500 credits
~ Poti face asta de cate ori vrei pe zi
~ Sha la laa ~

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:)
Poi ai incercat sa intrii la Chat Now? Dai acolo si completezi ceva.si primesti 1000 cr.:)
Sau intri la Pets.si primesti o data la 2 ore. 17 cr:)
Cu www.imved.com ( te faci vip)
Sau poti sa iti faci un cont pe imvu, alt cont nu al tau, si sa iti transferi 500 de cr dupa alt cont pe myyearbook, dupa intri pe myyearbook si ii transferi in contul tau si asa poti avea 500 de cr zilnic:)
Daca intri in earn credits poti sa vezi acolo la review products.si poti sa faci maxim 2 500 pe zi:)

Sper sa te ajute Succes:):*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cu imvu toolbarwinking

| oOPitticaOo a răspuns:

Poți face cu peer, dar va trebui sa ai 18+ ani si acolo pe 1 minut iei 70 credits eu zilnic fac 1, 000 este foarte simplu. Fundita plase?

| rocker1996 a răspuns:

Poi poti sa-ti faci multe credite si sa devi vip si ap dupa saitul asta http://imvu-credits.site40.net/credits.html

| Ioanaasdfghjkl a răspuns (pentru rocker1996):

Serios? Chiar merge? raised eyebrows laughing

| ANA23_4916 a răspuns:

Saitu cu hacku ala e virus