| QAlessia a întrebat:

De ce barbatii violeaza, femei?

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

De rai ce sunt sad

11 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

100% din violatorii,infractorii, criminalii studiati de psihologi(adica au fost intrebati despre trecutul lor)s-a dovedit ca in copilarie au omorit, schilodit sau jupuit animale.deci un barbat nu e ca o femeie sa aiba constiinta incarcata ca ar putea sa ramana insarcinata.asa ca nu-i pasa.pentru el femeia e doar o curva.

| Catalion a răspuns:

Cei care fac asta au probleme psihice.

| mihaela31 a răspuns:

Aia care violeaza au probleme la "mansarda" clar! Si o fac pentru ca nu sunt in stare sa aiba o femeie de buna voie,fac parte dintr-o categorie rau famata de care femeile fug,ori sunt prea prosti si pociti, n-au nici un Dumnezeu, nu sunt in stare de nimic bun.

| Fiuryan a răspuns:

Da ce vrei draga sa violeze barbati?

| Gabitza a răspuns:

Pentru ca si femeile provoaca! Daca ar fi pe treaba lor si nu ar ispiti, nu cred ca ai mai auzi ceva legat de violuri! Cum tentatia e mare... femeile mai si provoaca. e clar! happy

| kiLLeRbusTed a răspuns:

De placere laughing

| Stra1nul a răspuns:

laughing pentru ca ele cer asta. acum sa fim seriosi. cand vezi pustoaice de 15 ani cum se imbraca... adica mai bine zis cum se dezbraca ca alea nu sunt haine sa porti pe strada sau la scoala. deci si fetele gresesc. oricum eu sunt impotriva violurilor ce dracu frate nu gasesti una sa o f... e plina lumea de curve. big grin

| karlikuicsddd a răspuns:

Ca sa nu violeze femeile barbatii
*rade*
Pentru ca barbatii sunt niste obsedati, de aia happy

| Tron a răspuns:

Pai cred ca au mai multa forta decat o femeie.O femneie daca e prinsa si obligata la ceva anume in fata unui barbat ce sanse are sa scape? Cat despre nevoie...cred ca oi fac pentru ca pot, se cred mai smecheri si pot ameninta.O femeie se speria in fata unor amenintari venite din partea unui barbat. (Daca spui ceva te omor sau etc.), cum suna?

| radomire a răspuns:

De prosti ce sunt

| maryusyonut23214 a răspuns:

Pentru ca le place!