| elena17pb a întrebat:

Sunt curioasa de ce barbatii violeaza fetele minore?

Răspuns Câştigător
| Pacala a răspuns:

Eu cred ca multe din minore invita, practic, barbatii sa faca sex cu ele. Prin comportament, imbracaminte si machiaj. Daca una de 15 ani are ditamai decolteul si push-up si`i machiata si are fustita scurta, normal ca barbatii or sa vrea sex cu ea. Apoi, sa stabilim clar un lucru: violul e atunci cand fata se zbate, tzipa, zice ca nu vrea, ia bataie sau e constransa prin violenta sa faca sex. Daca astea nu se intampla, ala nu e viol. Mai sunt unele care zic ca au fost violate dupa ce, practic, au "cerut-o" prin comportament si aspect... Plus, daca tu, minora fiind, te duci la unu` acasa, cam la ce te astepti? La mancat inghetata? Ca pe strada cam greu te ia cineva cu japca, drept sa zic.

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare că sunt virgine?
Din neputinţa de a se apăra.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

De dementi! Sa fie ei primii! Dar de ce violeza babe? Este un banc pe acesta tema. Un mos violeaza o copila si un tanar violeaza o baba! Pentru ce sunt condamnati? Mosul pentru port ilegal de arma iar tanarul pentru profanare de morminte!

| Vizitiul a răspuns:

Nu le violeaza numai pe acelea, violeaza si majore. De ce? Pentru ca sunt lipsite de aparare si nu pot riposta. As mai avea de zis, dar ma opresc aici...

| Paula007 a răspuns:

Pentru ca unora nu li se scoala in fata unor femei care chiar sunt capabile sa-i respinga si sa se apere. prin urmare, fac pe "barbatii" in fata copilelor care fie sunt prea mici/slabe/nestiutoate/firave sa se apere, fie ca incearca dar nu reusesc fiindca dobitocul e mai mare si mai puternic. oricum ar fi situatia, cel care violeaza o face datorita unor probleme psihice majore, nu doar respectul de sine inexistent. e ceva in genul, ca acei copii care incearca sa intre intr-o gasca de baietei mai mari, si sunt pusi sa faca diferite prostioare ca sa fie acceptati. asa si specimenul asta. stie ca nu este un barbat adevarat pentru ca e prea las/nesigur/etc de aceea incearca sa-si dovedeasca barbatia abuzand de tinere. sau babe. femei lipsite de aparare. astia merita pedeapsa cu moartea

| Marynna a răspuns:

Pai din mai multe motive. Unul, si cred ca cel mai important pentru eistraight face este ca majoritatea sunt virgine, iar barbatilor le plac virginele, altul ca sunt mai lipsite de aparare iar altul este pentru ca AU PROBLEME PSIHICE!

| Miauti a răspuns:

Pt ca nu pot satisface o femeie normala si doresc prospaturi (si aici intra si frumusetea).

Răspuns utilizator avertizat
| Anileda a răspuns:

Pentru ca sunt lipsite de aparare.

| Cristyn a răspuns:

Pt.ca uni au instictul animalic in ei, iar animalelor le place sa papae carne frageda; violatorii sunt bolnavii mintal, ar trebui chinuiti isi da ultima suflare.

| AdelinaC a răspuns:

Pt ca sunt bolnavi la cap.Iti dai seama ca un om normal nu ar face asa ceva.

| SweetGirl_1668 a răspuns:

De prosti``de tampiti`urasc dobitoci d astia`
Poy astia`sunt bolnavi`mintal!
Nebuni`de legat`imbecili`cretini`
Si pentru ca `fetele sunt virgine`si frumusetea lor ii provoaca` sunt niste`prosti`

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De prosti, frustrati si idioti ce sunt angry!

| BellaRagazza007 a răspuns:

Nu au ce face, vad niste copile fara aparare, si pierd timpu.

| Parmalat a răspuns:

Eu sunt curios de ce violeaza babe laughing

| psiko a răspuns:

Pentru ca vezi fetite de clasa a 7a care poarta fustite de li se vede fundul, apoi mai au si o bluzita care e pusa ca si cum nu ar fi acolo, unele mai au si un mers si se machiaza ca panarame... si atunci tipul o violeaza...si politia il mai si intreaba de ce avand in vedere cum arata fata happy. Totusi nu se exclud si violurile pentru ca tipii erau tare singuri sau aveau problema mintale si multe alte prostii dintr'acestea.

| DemiLovato_3541 a răspuns:

De tampiti tu de ce crezi ...pai le violeaza pentru bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu sunt barbati, ci bolnavi mental