| QAlessia a întrebat:

De ce barbatii violeaza, femei?straight face

Răspuns Câştigător
| PCDemon a răspuns:

Pentru a-si satisface nevoile sexuale. Si de vreme ce toti violatori nu stiu sa se comporte cu niste femei asa incat sa ajunga incet incet la o relatie serioasa, ajung de violeaza.

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar, ce-ai vrea sa violeze? Gauri din gard?

| solumaam a răspuns:

Pentru ca nu le cheama Daiana laughing

| Nevermindd a răspuns:

Deşi este un act josnic, criminal, de ne iertat… are o cauză psihologică" dorinta agresiva de a domina, necesitatea de a detine controlul asupra femeii, asupra sexului slab in general. De asemenea, o anumita categorie a psihologilor nu considera violul in mod expres un act sexual in care primeaza dorinta sexuala. De ce violul are loc si asupra sotiilor sau partenerelor, cazuri in care sexul are loc in mod normal de comun acord? Violul este mai degraba o forma de manifestare a violentei decat un act cu o conotatie pur sexuala."" Violatorii patologici au intr-adevar tulburari psihice, iar violul poate fi o consecinta a maniei extreme, un rezultat al acutizarii sentimentului de singuratare, o incercare de eliberare a depresie, dar si un act comis din disperare, sadism sau sub imboldul depresiei. Violatorii patologici sunt incapabili sa empatizeze cu victima si sa se puna in situatia acesteia. Nu simt mila, nu simt compasiune, nu simt decat mania care trebuie eliberata. Uneori, violatorii patologici au in minte si gandul sinuciderii sau al omuciderii. Violatorul patologic este intr-adevar un criminal. Este un criminal sexual, un criminal care poate ucide psihic si sexual."
http://www.garbo.ro/......ina-2.html

| ღAnonimღ a răspuns:

De idioti.

| Broadband a răspuns:

Din disperare ca nu au si eu o femeie alaturi cu, care sa-si potoleasca placerile

| cosmin21 a răspuns:

Din lipsa de femei.

| DeniiiD a răspuns:

De lipsa de ocupatie si din obsesul lor sexual happy

| valThina a răspuns:

Pai unii sunt bolnavi mintal, altii nu au altceva de facut, si cum singuri nu se pot viola, violeaza si ei ce pot mai ales ca au ce mai ales in zilele noastre cand vezi fete de 14 15 ani cu barbati de 30-50 de ani.nu toate dar sunt destule.trist dar, din pacate, adevarat

| ganton a răspuns:

De ciuda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ele sunt zdremtze si se imbraca cu fuste pana in cur, pantaloni mulati, tricouri transparente fara sutien laughing. Scuze limbajul obscen blushing

| butterflyyy a răspuns:

Ca sasi satisfaca poftele laughinglaughing nu ai fost violata nu? rolling on the floorwinking