| florynpuffy a întrebat:

De ce urasc oamenii animalele? Si ma refer la catei dar nu numai la cei maidanezi cei de casa...De ce? De exemplu ce rau face puffy al meu (e un yorky) de aproape toata lumea care imi iese in cale ba se uita urat, ba comenteaza aiurea, unii injura etc...
Pentru ce? Nu face nimic rau, e mic de statura si are 3, 3 kg.
Chiar credeti ca deranjeaza pe cineva?

Răspuns Câştigător
| ana072001 a răspuns:

Eu nu cred ca deranjeaza pe nimeni dar unii oameneii poate au alergii la caine sau nu le plac caini in general! mie una imi plac cei cu stapan, si ceilalta dar nu prea... si mi se pare dragut cainele yorky! e cel din fotografie nu? ei daca e acela este un adorabil si un dragut! si sa iti mai spun ceva unii oamenii injura ca sa se dea si in figurii sa stii!

| florynpuffy explică (pentru ana072001):

Mersi pentru incurajari!winkingai dreptate
Uite iti dau si funda bine meritata:*

1 răspuns: