| ->Δииα<-...˩σʌɛ ʏσʋ a întrebat:

De ziua mea(23 iulie) as vrea un hamster "de buzunar" dar cum sa o conving p mamaaacrying(plz help me sunt singura acasa toata ziua si nu n-am avut nici o data un animal d casa si nu am p nimeni companiecrying

Răspuns Câştigător
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Am si eu un porcusor de guineea:X (iubirea vietii melelaughing)
Pe mama am convins-o foarte greu-4 ani-Incredibil, dar adevarat...
Paaii... Ori ii demonstrezi ca poti avea grija de el si toate alea (sunt sigura ca ai citit ca nu prea fac mizerie-depinde-ca nu lasa par, nu sar pe masa, etclaughing)
Ori alegi planul B devil
-le ceri prietenilor de ziua ta un hamster, si asa vor scapa mai ieftinbig grin
-atunci mama ta ce ar putea sa zica? e un cadoutongue
Ai sa reusesti daca iti doresti asta cu adevarat
Oricum...Baftahappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! Si sora mea e pe 23 iulie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi ca te simti stresata ca nu vrei decat un hamster si ca faci un compromis